FRANCHISING


Franchising sistemi tüm dünyada gelişimini sürdürürken, ülkemizde de her geçen gün farklı ve özel konseptlerle çeşitlenmeye devam ediyor. Alışılmış konseptlerden ziyade farklı konseptler üretmek, bu konuda başarının ilk şartı... Özellikle restorancılık alanında uzun yıllara dayanan, hatta tarihi değeri olan lokanta ve lezzetleri, günümüz işletmecilik sistemleri ile geliştirildiğinde çok büyük başarılara ulaşabiliyor. 1923 yılında kurulan ve bu yıl 93. yılına ulaşan İSTANBUL KÖFTECİSİ de uzun yıllara dayanan, tarihi geçmişe sahip Türkiye'nin en iyilerinden biri olan köftesinin lezzetini Franchising sistemi ile başta İstanbul olmak üzere, Türkiye'mizin bazı şehirlerinde yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

Franchising sistemimiz hakkında;

1- İSTANBUL KÖFTECİSİ'nin Franchising sistemi ve marka imajı Türkiye'nin en önde gelen marka uzmanlarından Mehmet Ak yönetiminde en ince detaylarına kadar şekillendirilmiş, ihtiyaç ve aktivasyon planları komple ele alınarak hazırlanmıştır.

2- İSTANBUL KÖFTECİSİ Franchising sistemiyle, sadece işlek caddeler ve AVM konseptlerinde açılması düşünülen restoranların Franchising başvuruları değerlendirilecektir.

3- Franchising yatırımcılarından öncelikli olarak beklediğimiz, yalnızca finansal yatırımcı olarak değil, yapacağı bu işten başka işinin olmaması, işinin başında uzun mesai verebilecek kadar zamanının olmasıdır.

4- Franchising vereceğimiz restoranlar, İSTANBUL KÖFTECİSİ marka imajına uygun olarak, sadece kendi mimarlarımız tarafından projelendirilecek, çizilecek, uygulanacak, restoranlarda görev alacak elemanlar tarafımızdan eğitilecek, restoran ve sistem, anahtar teslimi tamamen çalışır durumda teslim edilecektir.

5- İSTANBUL KÖFTECİSİ Franchising restoranlarında sunulacak olan ürünler günlük olarak İstanbul merkezimizden sevk edilecektir.

6- Franchising alarak faaliyete başlayacak iş sahipleri, tüm hazırlık, proje ve tasarımlara sahip olmanın yanında, İSTANBUL KÖFTECİSİ yönetim merkezi tarafından gerekli tüm danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden sürekli olarak yararlanacaklardır.

7- İSTANBUL KÖFTECİSİ Franchising ücretlendirmesinde gittikçe artan bir sistem uygulanacaktır.

8- İSTANBUL KÖFTECİSİ Franchising ön görüşme ve bilgilendirme toplantısına katılabilmek için yandaki formu doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa zamanda sizi telefonla arayarak görüşme randevusu vereceğiz.

Saygılarımızla.


Franchising başvurularınız için;
franchise@istanbulkoftecisi.com

 

 

İSTANBUL KÖFTECİSİ, "100 Tarihi Lokanta" kitabında...

"100 Tarihi Lokanta", Yazar: Dr. Oğuız Erkara, Cinius Yayınları, 2010.


İstanbul Köftecisi Franchising Görüşmesi, Randevu Talep Formu
 
 
 
Adınız, soyadınız
Doğum tarihiniz, şehir
Şu an yaptığınız iş
Adres
Telefon
E-mail
İstanbul Köfteci'sini seçme nedeniniz?
İstanbul Köftecisi açmayı düşündüğünüz şehir ve yerler
Eklemek istedikleriniz